KAZIMIERZA PUŁASKIEGO 49 Dawna Szwalnia

Specyfikacja

Typ Lokalizacja Cena Powierzchnia 1 972 m2 Pomieszczenia 26 Łazienki 6 parter 383 m2 Piętro I 535 m2 Piętro II 474 m2 Piwnica 580 m2 Parking wew. 20 miejsc Parking zew. 40 miejsc

Opis Nieruchomości

Łączna powierzchnia oferowanych pomieszczeń w budynku przy ulicy Pułaskiego wynosi 1972 m2 natomiast cały obiekt ma ponad 2236 m2. Proponowana nieruchomość jest wykończona w wysokim standardzie – całość jest w pełni wyremontowana i dostosowana do potrzeb dużej firmy. Budynek składa się z piwnicy, parteru z recepcją oraz dwóch pięter. Na zewnątrz znajduje się prywatny zamykany parking, przeznaczony dla 20 samochodów oraz dwa garaże. Istnieje również możliwość wykorzystania zewnętrznych miejsc postojowych, które należą do obiektu. Do budynku doprowadzone są wszystkie media: woda, prąd, gaz oraz Internet. Proponowany obiekt może być wykorzystany jako magazyn, biuro, siedziba firmy o dużej powierzchni (np. call center), autoryzowany serwis, oraz może zostać przeznaczony pod niewielką działalność produkcyjną.

PARTER

Parter ma powierzchnię 383 m2 i składa się z siedmiu pomieszczeń, w tym z części magazynowej o powierzchni 120 m2 oraz dwóch łazienek. Główną zaletą tego poziomu jest dostęp do rampy załadunkowej oraz windy towarowej. Istnieje możliwość podziału i dopasowania niektórych pomieszczeń według indywidulanych potrzeb  firmy.

PIĘTRO I

Powierzchnia tego poziomu wynosi 535 m2 i podzielona została na 11 pomieszczeń. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie łazienki i jedno duże pomieszczenie o powierzchni 193 m2. Dostępna jest tu również winda towarowa, a całość może być wykorzystana na potrzeby firmy wymagającej jednocześnie powierzchni biurowej i magazynowej.

PIĘTRO II

Piętro drugie stanowi ostatni poziom całego budynku. Całość ma powierzchnię 474 m2 i składa się z ośmiu pomieszczeń, w tym z jednego dużego pomieszczenia o powierzchni 208 m2 oraz łazienki. Na drugim piętrze dostępna jest również winda towarowa.

Wyposażenie nieruchomości

Recepcja
Monitoring
Rampa załadunkowa
Winda towarowa
Alarm
Klimatyzacja w każdym pomieszczeniu
Dwie łazienki na każdym piętrze
Ogrzewanie centralne
Okna antywłamaniowe
Dwa garaże
Parking zewnętrzny
Parking wewnętrzny
Piwnica

Znajdz nieruchomość na mapie