WROCŁAWSKA 58 Pałacyk

Specyfikacja

Typ Status Lokalizacja Cena Powierzchnia 939 m2 Pomieszczenia 24 Łazienki 4 Parking wew. 12 miejsc Parking zew. 3 miejsca dodatkowy budynek 310 m2 Garaże 5

Opis Nieruchomości

Proponowana nieruchomość to odrestaurowany i luksusowo wykończony budynek składający się z piwnicy, parteru, dwóch pięter oraz poddasza. Całość urządzona jest w klasycznym stylu, w najbliższym otoczeniu znajduje się niewielki ogród z fontanną, zamykany prywatny parking oraz
dodatkowy budynek, który można wykorzystać na cele biurowo-magazynowe. Łączna powierzchnia głównego budynku wynosi 939 m2, natomiast dodatkowy budynek wraz z garażami posiada powierzchnię nieco ponad 310 m2. Nieruchomość została wykończona na bardzo wysokim poziomie, takimi materiałami, jak marmur, granit i drewno. Oprócz wysokiego standardu, dużym atutem jest tu również bogate wyposażenie budynku, do którego można zaliczyć między innymi alarm, klimatyzację, monitoring czy recepcję. Do nieruchomości doprowadzone są wszystkie media, w tym: woda, prąd, gaz oraz Internet. Nieruchomość idealnie nadaje się pod siedzibę lub oddział firmy, która wymaga budynku o bardzo wysokim standardzie i  reprezentacyjnym wyglądzie.

PARTER
Parter to najniższy poziom, który poza wejściem głównym do budynku, składa się z siedmiu pomieszczeń wraz z recepcją. Dodatkowo na tym poziomie znajduje się łazienka, a całość ma
powierzchnię około 227 m2. Poniżej parteru, powierzchnię 204 m2 zajmuje piwnica z oknami, która została zaadoptowana na potrzeby biurowe.

PIĘTRO I
W skład pierwszego piętra wchodzi siedem pomieszczeń oraz łazienka. Na tym poziomie znajduję się między innymi: sala konferencyjna, duży balkon oraz liczne pomieszczenia przeznaczone pod biura. Całkowita powierzchnia tego piętra wynosi blisko 234 m2.

PIĘTRO II + PODDASZE
Piętro drugie składa się z ośmiu pomieszczeń, w tym z małej sali konferencyjnej, kilku pomieszczeń biurowych oraz łazienki. Dodatkowo nad drugim piętrem znajduje się poddasze o powierzchni 60 m2,które można wykorzystywać na przechowywanie archiwów lub innych ważnych dokumentów. Całkowita powierzchnia drugiego piętra wraz z poddaszem wynosi 274 m2.

DODATKOWY BUDYNEK
To mniejsza nieruchomość składająca się z piwnic, parteru i piętra. Dolna część budynku podzielona jest na pięć garaży wraz z łazienką. Ze względu na nieco niższy standard, może pełnić funkcję niewielkiego magazynu. Nad parterem znajdują się cztery pomieszczenia biurowe, a całość ma powierzchnię 310 m2.

Wyposażenie nieruchomości

Recepcja
Monitoring
Rampa załadunkowa
Alarm
Ogrzewanie centralne
Parking zewnętrzny
Parking wewnętrzny
Klimatyzacja
Elektrycznie zamykana dwuczęściowa brama
Łazienka na każdym piętrze
5 Garaży

Znajdz nieruchomość na mapie

Podobne