Wrocławska 62 Villa Vienna

Specyfikacja

Typ Status Lokalizacja Cena Powierzchnia 689m2 / działka 2 213 m2 Pomieszczenia 15 Łazienki 5 parter 189 m2 Piętro I 158 m2 Piętro II 64 m2 Piwnica 195,3 m2 Parking wew. 40 miejsc parkingowych (parking wewnętrzny)

Opis Nieruchomości

Proponowana nieruchomość to odrestaurowana Willa wykończona w wysokim standardzie. Budynek składa się z sutereny, dwóch 2 pięter oraz poddasza. Przy budynku zlokalizowany jest ogrodzony parking z miejscami parkingowymi na 40 pojazdów. Łączna powierzchnia budynku wynosi 689 m2. Budynek może służyć jako centrum konferencyjno-szkoleniowe, restauracja lub do celów biurowych.

PARTER

Na parter o powierzchni 189 m2 zlokalizowana jest m.in. duża sala konferencyjno-szkoleniowa o wielkości 75 m2 z wyjściem na taras, który prowadzi do ogrodu. Sala konferencyjna jest wyposażona w nagłośnienie oraz wysuwany ekran z rzutnikiem. Na parterze do dyspozycji jest również recepcja, łazienka, bardzo przestronny hol oraz dwa gabinety o powierzchniach 15 i 17 m2.

I PIĘTRO

W skład pierwszego piętra wchodzi sala konferencyjna o powierzchni 75 m2, która może zostać podzielona na dwie mniejsze o wielkościach 29 i 46 m2. Na I piętrze dodatkowo znajdują się 3 gabinety oraz łazienka.

PODDASZE

Na poddasze składają się 4 pokoje o całkowitej powierzchni 64 m2, gdzie może być zlokalizowana np. księgowość lub pokoje biurowe.

SUTERENA

Na najniższym poziomie budynku zlokalizowania jest suterena, która została przystosowana na restaurację. Jej całkowita powierzchnia wynosi 195 m2 wraz z zapleczem kuchennym oraz trzema łazienkami.

W budynku organizowanych jest wiele wesel, bankietów, komunii, wiele uroczystości, szkoleń oraz konferencji.
Szczegółowa oferta i opis dostępnych sal bankietowych znajdą Państwo na stronie: www.villavienna.pl

Wyposażenie nieruchomości

Recepcja
Monitoring
Alarm
Ogrzewanie centralne
Klimatyzacja
Łazienka na każdym piętrze
Parking wewnętrzny – 40 miejsc parkingowych
Sala konferencyjna (I piętro): 75 m2 (z możliwością podziału na 2 mniejsze)

Znajdz nieruchomość na mapie

Podobne